Статті

Статтi

Святий Дух і людські серця

06/02/2017
українська парафія

«А як настав день П’ятдесятниці, всі вони були вкупі на тім самім місці. Аж ось роздався зненацька шум, неначе подув буйного вітру, і сповнив увесь дім, де вони сиділи. і з’явились їм поділені язики, мов вогонь, і осів на кожному з них. Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм промовляти» (Дії апостолів).

Життя Парафії

ВІТАЄМО НАШИХ ДІТЕЙ З НАГОДИ ПЕРШОЇ СВЯТОЇ СПОВІДІ І УРОЧИСТОГО СВЯТОГО ПРИЧАСТЯ.

05/27/2017
українська парафія

Андріян Грицковян, Юстин Яримович, Марія Мельничук, Вероніка Фурманець, Андрій Фурманець, Денис Кудринський, Владислав Бородайкевич, Вероніка Чорній, Маруся Дум’як, Матей Брожина, Юліана Конторська, Христина Адамов, Михайло Довганюк, Данило Ременний, Сашко Шевчук, Денис Баранов, Вікторія Гудзенко, Діана Вікторія Зубач, Давид Зубач, Сашко Назарук, Анна Підгорняк, Ірина Голод, Софія Бурин, Анна Марія Бурин, Ніколь Олійник, Маркі Шпішіч, Ігнат Галавай, Мартін Педраґоса, Павло Кочергін, Максим Рудакевич. Прийняте тіло й Божа кров: В причастії заложена любов Творця земного і Отця, Життя людського- нашого митця. Вітання шлю вам янголята: В серденьках ваших Та любов зачата до Господа, Нехай завжди горить, На кожен день і кожну мить. Шануйте маму й тата, Життя хай стелиться багате, В здоров'ї, щасті, у молитві, Веселі й довгі роки жити. Любіте неньку Україну, Моліться Духові Святому, Батьку й Сину. В житті усіх ви поважайте, В надії, вірі та любові виростайте, Хай обминає вас біда, На многії і благії літа...

Статтi

Скарги на Час

05/24/2017
українська парафія

Суд розглядав скарги над Часом. Таке дозволялось лише раз в тисячу років, тому чим ближче було до дати апеляції, відповідно, оскарження сипалися звідусіль і масово.

Статтi

Суд над Гріхом

05/24/2017
українська парафія

Якось Людство розшукало Гріх і кинуло до в’язниці. Але засуджений подав на апеляцію, бо не хотів все життя, а для нього це вічність, відбувати покарання у виправній колонії максимального рівня безпеки.

Релiгiя

Вознесіння Господа і Бога нашого Ісуса Христа

05/24/2017
українська парафія

Молитва на Вознесення Сповнивши таїнственний задум, ти, Господи, взяв своїх учнів на гору Оливну і вознісся, та пройшов небеса. Ти, що задля нас став убогим, як і ми, та й вознісся туди, де завжди перебував, – пошли пресвятого твого Духа, щоб просвітив душі наші

Статтi

6 порад для подружжя

05/18/2017
українська парафія

За що я тебе люблю? Напишіть на аркуші паперу список з 10 причин, чому ви любите свого чоловіка (дружину). Тримайте його у вашому гаманці та регулярно доповнюйте його. Переглядайте цей список, коли ви подорожуєте або ж коли ви посварилися.

Статтi

Прислухайся до тиші

05/13/2017
українська парафія

Одного разу фермер зрозумів, що загубив в сараї з сіном годинник. Він був для нього дуже дорогим, бо його подарувала дорога людина.

Статтi

Правду не можна купити

05/13/2017
українська парафія

Хозроес, шах Персії, незважаючи на безнадій¬ний стан, подолав важку хворобу. Тоді він скли¬кав своїх радників і промовив: “Я б хотів сьогодні від вас дізнатися, що ви про мене думаєте.

Статтi

9 практичних навиків, які отримують в церкві діти, що готуються до школи

05/13/2017
українська парафія

Перша за все, немає сумніву в тому, що духовні переваги далеко переважають будь-які практичні, які діти отримують, беручи участь в Літургії. Однак у цій статті мова не про це.

Статтi

З ДНЕМ МАТЕРІ.

05/13/2017
українська парафія

Найдобріші, найкращі матусі рідненькі! В цей день ми вклоняємось дуже низенько. За сонечко ясне, за серце прекрасне, За те, що добром зігріваєте нас, За те, що в щасливу і скрутну хвилину Ми можемо всі прихилитись до вас. Хай вас обминають невдачі та грози, Нехай лиш від сміху з’являються сльози, Міцного здоровя з роси і води, Бадьорість та настрій хай будуть завжди!

Статтi

Притча про вартість нашого життя

05/08/2017
українська парафія

Один подорожній затримався поблизу мальовничого села, що розкинулося між полів. Його зацікавив невеликий цвинтар, обнесений дерев’яним плотом. Було там багато дерев, птахів і чудових квітів. Подорожній поволі ходив між могилами зі світлими надгробками, що були розкидані попід деревами.

Життя Парафії

Свята Плащаниця

04/14/2017
українська парафія

«Благородний Йосиф з дерева знявши Пречисте Тіло Твоє, плащаницею чистою обвив, і пахощами покривши, у гробі новім положив». (Тропар Великої П’ятниці)

Статтi

Страсний тиждень. Страсна Седмиця

04/12/2017
українська парафія

Страсний тиждень (Страсна Седмиця) – час, що передує Великодню і розпочинається відразу після Вербної (Квітної) неділі. Усі дні його присвячені спогадам про останні події в житті Ісуса, яким надається велике значення: дискусії Христа в Храмі Єрусалиму з членами синедріону, Тайна Вечеря та Страсті Господні. Кожен день тижня називається Великим. Церква у цей час приписує дотримання особливо суворого посту. Високий ранг Страсного (Великого) тижня або Великої Седмиці у літургії Церкви не допускає жодних інших відзначень і урочистостей.

Статтi

Воскресіння душі має більшу вартість від воскресіння тіла

04/12/2017
українська парафія

Навіялися спогади про одну повчальну історію, а саме про Воскресіння Христа, який через маленького хлопчика воскресив його сім'ю. На жаль автора не пригадую.

Статтi

Великодні гаївки

04/12/2017
українська парафія

Великодні традиції – це також і гаївки, які є весняними піснями. Великодні гаївки виконують лише протягом кількох днів на рік. Припадає це на Великодні свята відповідно. Кожна місцевість має свої традиції гаївок.

Статтi

Світлий тиждень

04/12/2017
українська парафія

Увесь тиждень, який називається Великим або Світлим, є ніби одне велике світле свято Пасхи.

Статтi

Христос воскрес!

04/12/2017
українська парафія

"Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував" (Тропар Пасхи)

Статтi

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

04/12/2017
українська парафія

Христос Воскрес! Дорогі брати і сестри в Христі! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо всіх вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою. Тож в ці дні і повсякчас нехай царюють у наших серцях радість і душевний спокій! Нехай до наших осель прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стане, серця пламеніють любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.Щоб в Україні і у всьому світі запанував мир і спокій. Хай Божа Матір нас охороняє, а Дух Святий здоров'я посилає, Господь дарує Ангела з небес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Всіх Вам небесних і земних благ!

Статтi

Притча про життєві помилки

04/08/2017
українська парафія

Африканський знахар веде учня через джунглі. Хоча він зовсім старий, він швидко йде, тоді, як його молодий учень багато разів падає.

сторінки123456...>>38