Статтi

Свято наближається. Готуймося!


Свято наближається. Готуймося!

Коли ми запрошуємо когось в гості, то готуємось до цієї зустрічі. Прибираємо помешкання, готуємо страви, вбираємось у кращий одяг, намагаємось чимось здивувати. Зустрічаємо гостя з радістю у серці і усмішкою на вустах.У скорому часі будемо зустрічати Різдво Христове. Христос у вигляді Немовляти прийде до нас. Маємо сприятливий час, час посту, щоб приготуватися до цієї важливої зустрічі.

Як же використати цей час? Ось поради: – розмовляти з Отцем Небесним. Під час розмови попросити, щоб Він допоміг глибше усвідомити тайну приходу Свого Сина;– вчитися довіряти Богові життя, як діти довіряють його своїм батькам;– кожного дня робити три безкорисливі справи, щоб трішки уподібнитися до Люблячого Батька;– кожного ранку, відкривши очі, дякувати Богові за прожиту ніч. Усвідомлювати, що кожен ранок є новим народженням;– викинути із кишені камінці гніву і образ;– відвідати батьків, рідних, друзів і молитися за них;

– вчитися радіти життю;– сумлінно і з любов’ю виконувати свою працю;– молитися за людей, яких зустрінете упродовж дня;– читати Слово Боже, корисні книги;– гнів поливати терпеливістю;– поритися у собі, щоб знайти і "повидаляти” погані звички;– написати і розіслати Різдвяні вітання;– через Тайну Покаяння позбутися гріхів і помножити ласку;– скласти список людей яких ми недолюблюємо, молитися за них і зробити їм приємність;– дарувати квіти без причини;– читати дітям про народження Ісуса;– пізнавати себе у світлі Божого Слова;– при можливості поділитися їжею зі Святвечора з безхатченками, або запросити на вечерю знайомих самотніх осіб;– колядуйте кожного вечора.

А ще кожен може добавити цей список своїми порадами і принести Ісусові плоди добрих справ, як це зробили царі. Отож, готуймо ясла нашого серця, щоб у них зручно почувалося Боже Дитя. Радісного всім посту! Свято наближається)