Статтi

Чи молитва дійсно працює?


Чи молитва дійсно працює?

Ви коли-небудь замислювалися про те, чи молитва дійсно працює?

Бог — Всемогутній. Він тримає всю владу на небі і на землі.  А ми вчимося довіряти Його мудрості і доброті, пізнаємо Його любов і щедрість.Ми зростаємо у вірі в міру усвідомлення того, що Бог краще від нас бачить обставини і знає,  що для нас потрібно. Він бачить наше майбутнє, а ми — ні.

Біблія говорить:„ Господня ж постанова стоїть повіки: помисли його серця від роду й до роду. " (Псалом 32:11).

Божі безмежні ресурси доступні й вам. У Новому Завіті двадцять разів сказано: „Просіть". Знання про те, що знаходиться поза нашим контролем знаходиться під контролем Бога додає певності. Можливо, ми не зможемо змінити ситуацію, але можемо молитися, а Бог у силі її змінити.

Можливо, ви думаєте: „Якщо молюся, і прошу Бога все змінити, і Він дійсно всім контролює, то чому я не отримую все, про що прошу?"

Те, що ми молимося, ще не означає, що ми отримаємо все, що хотіли. Якби на кожну молитву ми отримували відповідь, то були б схожі до розпещених дітям. Адже й дітям батьки не дають усе, що вони просять. Дорослі розуміють, що краще для дітей.

Іноді ми, молячись про одну й ту ж потребу, просимо різні результати. На яку з молитов відповість Господь? Він знає що краще, а ми — ні

У Біблії сказано:„І ось те довір’я, що ми маємо до нього: коли просимо щось, згідне з його волею, він вислухає нас. І коли знаємо, що він вислухає нас, чого б ми не просили, то знаємо, що одержуємо те, що просили."(1 Йоана 5: 14-15).

Ісус молився так:„Отче, коли ти хочеш, віддали від мене цю чашу, тільки хай не моя, а твоя буде воля!" (Луки 22:42).