Статтi

Про що потрібно просити Бога?


Про що потрібно просити Бога?

Про що ми просимо Бога? Чого хочемо найбільше? Як ми розуміємо свою головну потребу? Що б ми відповіли Богу, якби Він явився до нас і сказав: „Проси, що дати тобі?"

Історія Соломона повчальна. Молодий цар міг просити все що завгодно, але просив „премудрості і знання". І не для своїх інтересів, а щоб управляти Божим народом.Таке прохання Богу сподобалася. Він дав навіть більше. Ніж просив Соломон:

„І сказав Бог Соломонові: «За те, що в тебе це було на думці, і ти не просив багатства, скарбів і слави, ані смерті твоїх ворогів, ба навіть не просив довгого віку, а просив собі мудрості й знання, щоб правити моїм народом, над яким я настановив тебе царем, буде тобі дана премудрість і знання; а багатство, скарби й славу дам тобі такі, яких не було у царів, що були перед тобою, і не буде у тих, що будуть після тебе»" (2 Хроніки: 1, 11-12).

Христос дав нам цінну пораду:  „Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться." (Матея: 6, 33). Коли ми шукаємо Його, Його премудрості і правди, все інше додається. Варто лише визначитися з Хто є головним, до якого все додається. Що в списку бажань стоїть першим?