Статтi

Чому молитва за доброго чоловіка не діє?


Чому молитва за доброго чоловіка не діє?

Досить "популярною” серед дівчат, які прагнуть вийти заміж, є молитва до Святого Йосифа за доброго чоловіка.

І, на жаль, дуже часто можна почути розчаровані розповіді про те, що скільки вже молюсь-молюсь, а результату – ніякого.

От, власне, тут є декілька "проблемок”. Перше запитання: чим є будь-яка молитва для нас, особливо молитва за певне прохання? Нерідко ми переконані, що молитва, промовлена вранці або ввечері, є своєрідною "магічною формулою”, яка мали би нам запевнити здійснення чого, про що просимо. Прошу про доброго чоловіка – і він ну якщо не сьогодні, то завтра-післязавтра має з’явитись у моєму житті. Але так не є. Це не чарівна паличка. Звертатись до Святого Йосифа, просячи про добру половинку, для дівчини не повинно бути ідеєю "ікс”, пігулкою, яка от-от почне діяти.

Дуже часто така молитва подібна до розмови із добрим другом: коли ти розповідаєш, чого потребуєш, а він вислуховує і намагається допомогти, порадити. Але: УВАГА! було би добре до порад прислухатись і… відкриватись.

З історій подружніх пар можна просто колекціонувати випадки першої зустрічі і знайомства. Чоловіка/дружину можна зустріти, без перебільшення, всюди! Іноді навіть не виходячи з дому. Головне, щоби серце було відкрите до нової зустрічі.

Тож слід знайти час для нових зустрічей і знайомств, а ще спробувати не носити зі собою прикріпленої таблички:”хочу заміж”. Насправді, як свідчить досвід, щойно дівчина перестає жити єдино тільки цим бажанням, а живе тут і зараз, займається тим, що подобається, тобто стає самодостатньою і щасливою, в її житті з’являється той, хто потрібен.

Саме тому молитва про доброго чоловіка – це також і молитва про своє щастя, про гармонію, бо у стосунках обоє мають обмінюватися взаємно радістю.

І не варто вважати, що щось не так, якщо твій чоловік не з’являється таки ось зараз: Бог має для кожного з нас окремий план і місію. Може, він ще не готовий, може ти ще не готова?

Цю молитву треба навчитись промовляти із вдячністю за той стан, який є. І довіряти, безумовно довіряти Богові. А ще – діяти!