Статтi

Поради Матері Терези, які допоможуть радісно жити в подружжі


Поради Матері Терези, які допоможуть радісно жити в подружжі

Декілька думок святої Матері Терези з Калькутти на тему подружжя. Маленькі "поради” для пар, які вирішили поєднати свої життя, вибрані із листів та виступів святої.

Вгадай     Який день найпрекрасніший? Сьогодні.Що найлегше зробити? Помилку.Що є найбільшою перешкодою? Страх.Яка найбільша помилка? Відмовитись.Що є джерелом усього зла? Егоїзм.Що є найкращою розвагою? Робота.Найбільша поразка це? Знеохотитись.Хто є найкращим вчителем? Діти.Яка потреба найсильніша? Спілкування.

Що робить нас найщасливішими? Відчуття, що ми комусь потрібні.Що є найбільшою таємницею? Смерть.Найприкріший недолік? Поганий настрій.Хто найбільш небезпечний? Брехун.Яке почуття найбільш нищівне? ОбразаЯкий подарунок є найкращим? ПробаченняюЩо є невичерпним? Тепло.Яка дорога найшвидша? Твоя.Яке почуття найприємніше? Внутрішній спокій.Як найкраще себе боронити? Усмішкою.Який лік найкращий? Оптимізм.Що приносить найбільше задоволення? Виконаний обов’язок.Найбільша сила у світі це? Віра

Знайди час    Знайди час для призадуми.Знайди час для молитви.Знайди час для сміху. Сміх є джерелом сили. Це найбільша сила на світі. Це музика душі.Знайди час для ігор.Знайди час для кохання і для того, щоби бути коханим.Знайди час для того, щоби давати. У цьому криється таємниця вічної молодості. Давати – це привілей, який нам дав Бог. День занадто короткий, щоби бути егоїстом.Знайди час для читання.Знайди час для приязнь.Знайди час для праці. Праця є джерелом мудрості. І дорогою до щастя. Є ціною успіху.Знайди час для доброчинності. Вона є ключем до раю.

Роки летять    Пам’ятай завжди, що на шкірі з’являться зморшки, волосся сивіє, а дні стають роками.Але те, що важливе, не змінюється; твоя сила і твої переконання не підвладні часу.За кожною лінією фінішу є лінія старту.За кожним успіхом йже розчарування.Допоки живеш – почувайся живим.Якщо бракне того, чим займався до того, повернись.Не живи пожовклими світлинами. Будь витривалим навіть тоді, коли усі очікують, що опустиш руки.Не дай заржавіти залізу, яке маєш в собі.Живи так, щоб люди не співчували тобі, а шанували.Якщо з плином часу не зможеш бігати, то ходи швидкими кроками.А якщо не зможеш йти швидким кроком, то просто ходи. А не зможеш іти – оприся на палицю. Пам’ятай: ніколи не зупиняйся.