Статтi

НАШЕ ПОКЛИКАННЯ


НАШЕ ПОКЛИКАННЯ

Бог нам дає велику місію і велике покликання, всім без винятку, хто би ти не був і ким би ти не був. Боже покликання має здатність міняти нас та наше життя. Це Його дар, а наш вибір; Господь не змушує нас, а запрошує до:

1) Покликання бути людиною.

Ми в житті намагаємось здобути якнайбільше дипломів, курсів, семінарів, а де можна навчитись як стати Людиною? Ісус, Друга Особа Божа, став людиною і все пережив як людина, крім гріха. У Ньому ми можемо віднайти оці риси справжньої людини. Перш ніж стати добрим і праведним християнином, потрібно стати доброю і праведною людиною, зустрівшись з якою, ми відійдемо кращими.

2) Покликання до любові.

Любов це не тільки емоції, які швидко проходять, любов - це вчинок. Святий Августин говорив: «Люби і роби що хочеш». Коли ми когось по-справжньому любимо, то ми будемо уникати всіх ситуацій, які можуть образити чи зранити того кого любимо: Бога – гріхом, ближнього – зневагою чи докорами, тощо...

3) Покликання до свободи.

 На скільки важлива свобода від гріха:  «Кожен, хто гріх чинить – гріха невільник!» (Ів. 8, 34). Свобода без відповідальності, як подає сучасний світ, є сліпа і веде до руйнування особистості та сваволі. Справжня свобода – це відповідальність, це дар Божий, який ми одержали в Христі: «Христос  нас визволив на те, щоб ми були свобідні… Тож стійте і під кормигу рабства не піддавайтеся знову» (Гал. 5,1).