Статті

Статтi

Притча про смерть і дідуся

04/08/2017
українська парафія

Жив старий дідусь. Було йому вже сто років. Ось дізналася Смерть, що живе такий старий чоловік. Прийшла до нього і каже: «Час уже вмирати, дідусь».

Статтi

Страсний тиждень - дорога до воскресіння

04/08/2017
українська парафія

Сьогоднішній день, мов світло спасенне, являє над світом святі страждання Господні. Оце з любові спішить Христос на страсті. Той, що держить у руці все, приймає розп’яття на дереві, щоб спасти людство. (Сідальний Великого понеділка.)

Статтi

Вхід Господній у Єрусалим. Вербна неділя

04/08/2017
українська парафія

Божу місію на землі Господь наш Ісус Христос завершив двома величними актами, якими є воскресення Лазаря і тріюмфальний в'їзд до Єрусалима. Ці дві події, свідками яких було багато людей, переконливо свідчили про Христове месіянське посланництво та Його божественність. Тріюмф тих двох світлих подій відчинив також браму до останнього акту драми Христового життя — Його мук і смерти.

Статтi

Вчення Святих Отців про гріх

04/06/2017
українська парафія

З давніх-давен люди прагнуть дізнатися звідки взялося зло. Звідкіля злоба, ворожість, ненависть, грабежі, вбивства, різноманітні біди? Звідки взялися скорботи, хвороби, страждання, старість, смерть?

Статтi

10 справ, котрі слід встигнути до завершення Великого посту

04/06/2017
українська парафія

Залишився один тиждень Великого Посту: наступний за ним - Страсний - це той тиждень, до якого ми так довго готувалися, і який буде присвячений спогаду про Хресну дорогу Спасителя до Голгофи і Воскресінню.

Статтi

Благовіщення Пречистої Діви Марії

04/06/2017
українська парафія

"Архангельським голосом кличемо до Тебе, Пречиста: "Радуйся благодатна, Господь з Тобою"

Статтi

Татуювання: бути чи не бути

03/30/2017
catholicnews

Останнім часом навіть у християнському середовищі зустрічаються різні думки щодо того, чи можна робити тату чи ні. З отцем Євгеном Ейсмантом SAC — священиком з Білорусі, який проводить заступницькі молитви і молитви звільнення від впливу зла, розмовляла Марина Валасар, журналіст catholic.by.

Статтi

Причастя у космосі – неймовірна історія

03/25/2017
Американський астронавт Майкл Скотт Хопкінс

Американський астронавт Майкл Скотт Хопкінс, член екіпажу корабля Союз ТМА-10М, зізнався, що брав із собою в космос Пресвяті Дари і причащався на МКС.

Статтi

Як навчитися розуміти свою дружину (свого чоловіка)?

03/25/2017
українська парафія

Багато подружніх пар живуть разом, сплять разом, їдять разом, але це в основному тільки через почуття обов'язку. Можливо не хочуть травмувати дітей, або бояться порушити клятву дану перед Богом вдень весілля. Вони не розуміють одне одного. Кажуть: "Наш шлюб вичерпав себе", "романтика померла", і т.д.

Статтi

Про Сповідь. Все, що не наважуєтеся запитати

03/25/2017
українська парафія

Відповіді на запитання про Таїнство Сповіді, які вас цікавили, але не насмілювалися запитати. Отож: для чого сповідатися, чому, як часто? Пояснює очільник Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ отець Андрій Стадницький.

Статтi

Три «Я»

03/16/2017
українська парафія

Одного разу онук прийшов до дідуся та запитав: «Що таке душа?».Дідусь розповів йому історію, яку чув дуже давно від свого діда: «Кажуть, що в людині живуть три «Я», котрі підтримують та керують нею протягом цілого життя.

Статтi

Священик від Бога, лікар від Бога, і хто ще хоче бути від Бога?

03/16/2017
українська парафія

Зустрілись за вечерею священик і лікар. Їжа була смачна і тому настрій відразу піднявся. Спочатку розмова торкнулась загальних тем, а потім перейшли і на професійні. В один момент щирий лікар зізнався у наболілому: ” А знаєте, отче, чому я так рідко відвідую храм?

Статтi

7 причин, чому я люблю піст

03/16/2017
українська парафія

З дитинства у мене сформувались досить дивні і цікаві водночас візії посту. Насамперед, через «картинку», яка дитину вражає найбільше: звична церква переодягається. Пурпурові шати, дивний холод оголених вівтарів та ікон, завжди звично вкутаних різними рушничками-вишивками, а ще й хоругви – їх теж залишають без одягу.

Статтi

Маловідоме чудо: як о. Піо врятував українку

03/16/2017
українська парафія

Неймовірну історію пов’язану з о. Піо та однією жінкою з України розповідає о. Олег Кіндій, який почув її з “перших вуст”. Передаємо вам як свідчення Божої любові через заступництво італійського стигматика.

Статтi

Уроки доброї сповіді від Єфрема Сирина

03/16/2017
українська парафія

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся». А старому нашіптує думку: «Ти вже старий, де тобі нести труди покаяння? Тобі треба спокою».

Статтi

Хрестопоклонна неділя

03/16/2017
українська парафія

"Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і святеє Воскресення Твоє славимо" (Тропар утрені).

сторінки<<1234567...>>38