Статті

Статтi

10 вказівок Падре Піо на Великий Піст

03/10/2017
Падре Піо

«Великий Піст це час для навернення» — усі знають цей вислів. Ось десяток порад від св. Отця Піо щодо того, як цю формулу впровадити в життя.

Статтi

«Якщо мама має померти, забери мене замість неї»

03/10/2017
українська парафія

«Моя Діво Маріє, якщо моя мама мусить померти, прошу Тебе, забери мене замість неї», — сказав маленький хлопчик того дня, коли його всиновителька повинна була мати ризиковану операцію. Наступного дня він помер.

Статтi

Владика Теодор (Мартинюк): "Сповідь - могутній засіб Божої благодаті"

03/10/2017
департамент УГКЦ

Великий піст для християн насправді «час сприятливий». Якщо відчуваємо, що втрачаємо життєві орієнтири, зайшли у безвихідь, якщо життя покотилося під укіс, то ніщо, окрім Тайни Покаяння, нам не допо¬може. Святі Отці називають сповідь другим хрещенням - хрещенням сльозами. Як і в хрещенні, нам дається дар прощення гріхів, тож цей дар потрібно цінувати. Адже «покаяння» в перекладі з грецької буквально означає «зміна розуму», «зміна думок». Це своєрідний «рубікон» - рішучий вчинок, «точка неповернення».

Релiгiя

«Небезпечно, коли держава віддає перевагу одній Церкві», – Глава УГКЦ

03/10/2017
департамент УГКЦ

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав 8 березня дав інтерв’ю для радіо «Свобода» у Празі (Чехія). Серед іншого Патріарх Святослав наголосив, що один із елементів держбезпеки є співіснування різних Церков в Україні і що дуже небезпечним є явище, коли держава починає фаворизувати одну Церкву. Це створює напругу в релігійному суспільстві.

Життя Парафії

Звітно-виборчі збори парафії Св. Арх. Михаїла (ВIДЕО)

03/07/2017

На порядку денному стояло три основних питання: узгодження складу нової Парафiяльної Ради 2017-2018, плани Парафiї на 2017 рiк, стан будови Парафiяльного Зали.

Статтi

Бережіть матерів

03/03/2017
українська парафія

Яблуневі гілки тихенько стукають у шибку, запрошуючи виглянути у віконце. Саме цю яблуньку під вікнами посадила мамуся.

Статтi

Час реанімувати душу

03/03/2017
українська парафія

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі, народжуємося до нового життя, яке сповнене таємницями, через які Господь промовляє до нас.

Статтi

Кілька думок на Великий піст

03/01/2017
Іван Дутка

До написання цієї короткої замітки спонукало мене одразу кілька причин. Мабуть, головною з них була «одвічна» дискусія про те, чи є піст у неділі Чотиридесятниці, чи нема. Питання, здавалось би, дріб’язкове, але я зіткнувся із тим, що багато хто вкладає хибну інтерпретацію у великопісне святкування недільного дня. Втім, комплексної відповіді на це питання мені так і не вдалось дати – вона набагато ширша від мого коментаря. Радше, це та інші питання, про які я говоритиму, є невеличкими духовними точками застанови над явищем посту як таким і святою Чотиридесятницею зокрема.

Статтi

Катехизм про піст

02/24/2017
українська парафія

Часи і дні покути впродовж літургійного року є важливими моментами практики покути в Церкві. Ці періоди особливо сприятливі для духовних вправ, покаянних богослужень, прощ на знак покаяння, добровільних умєртвлень, таких, як піст і милостиня, братерський розподіл (діла милосердя і місіонерські діла). Катехизм Католицької Церкви

Статтi

4 Євангелія за Великий Піст

02/24/2017
українська парафія

Перед вами план читання Євангелій на Великий Піст 2017 року. Приєднуйтесь

Статтi

Чим важлива сповідь у Великий піст: як підготуватися і коли краще сповідатися.

02/24/2017
українська парафія

Непомітно пролетіли кілька тижнів Великого посту, під час якого віруючі задумуються над своїми вчинками і йдуть у храм, щоб бодай раз на рік очистити свою душу. Чому сповідь у Великий піст така важлива і як до неї підготуватися? Отож, поради від отця Євгена.

Статтi

ПРО СОРОКОУСТИ.

02/24/2017
українська парафія

Сорокоустами називаємо моління за померлих в часі Великого посту.

Статтi

Про Літургію Ранішеосвячених дарів

02/24/2017
українська парафія

Про Літургію Ранішеосвячених дарів. Якщо постійно ходити в час Великого посту тільки на недільні служби, то піст не відчуєш, незважаючи на стриманість в їжі.

Статтi

Великий піст для всіх, і навіть для дітей

02/24/2017
українська парафія

Теплі сонячні промені, пробиваючись крізь шибки церковної бані, поєднувалися із духмяним ароматом диму від куріння ладану. Люди зачаїлися, серед них чимало дітей, чекаючи урочистого виголосу священика:

Статтi

Про значення Великого посту

02/24/2017
українська парафія

Піст такий давній, як саме людство.Він приписаний ще у раю...Нас зранив гріх,і ми мусимо лікуватися покутою.Покута ж без посту – безвартісна.(св. Василій Великий, Про піст 1).

сторінки<<12345678...>>38