Статті

Релiгiя

Ідоли падуть. Про пам’ятники Леніна

05/01/2015
Архиєпископ Любомир (Гузар)

Кажуть, що на території України було споруджено коло п’яти тисяч пам’ятників Леніна. У самому Києві аж

Статтi

Бренсон: Україна у складній ситуації — це найкращий час для інвестицій

04/30/2015
Руслан Хаврюта, Андрій Радченко, Євген Єврейський

Мільярдер Річард Бренсон в інтерв’ю журналістам Громадського розповів про перспективи інвестицій в українську економіку, куди слід рухатися українському бізнесу, що він думає про Петра Порошенка та чому слід декриміналізувати легкі наркотики.

Релiгiя

Травневе Богослуження – криниця ласк для душі

04/29/2015
о.Володимир

Травневе набоженство в Україні запровадили монахи-кармеліти 150 років тому.

Статтi

Your Favorite Bohemian Garb Is Actually Traditional Ukrainian Costume

04/29/2015
Liana Satenstein

Ukraine has been in the forefront of international thought a lot recently (and not for particularly pleasant reasons), but its reach has extended far beyond the front page—whether you were aware or not, the Ukrainian influence has fully arrived in our closets. Think that groovy boho embroidered peasant blouse was nationless?

Статтi

Операція «Вісла»

04/28/2015

О 4-й ранку 28 квітня 1947 року оперативною групою військ «Вісла» розпочалось виселення українців з південно-східних регіонів Польщі на західні та північні території, які раніше входили до складу Німеччини. В цей же час відділи НКВС і чехословацької армії заблокували східні і південні кордони Польщі від Бреста до Нового Сончу. Операція «Вісла» проводилась під безпосереднім командуванням міністра оборони Польщі маршала Міхала Ролі-Жимерського.

Релiгiя

В ЛЕГЕНДАРНОМУ МІСТІ ПОМПЕЇ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ З НАГОДИ 15-ОЇ РІЧНИЦІ ПРИСУТНОСТІ УГКЦ

04/27/2015

Розпочалося святкування літургією в головному соборі міста Базиліці Діви Марії Розарії, яку очолив Апостольський візитатор для українців в Італії та Іспанії Діонізій Ляхович у співслужінні з капеланом української громади м. Помпеї Андрієм Євчуком, Ректором Українського папського інституту Святої Покрови Луїсом Касьяном, представниками Бучацької Єпархії УГКЦ та священиками-капеланами з різних міст Італії.

Статтi

Воїни добра. Уляна і Марко Супрун

04/25/2015
Анастасія Рінгіс, УП.Життя. фото Дмитра Ларіна

Засновники волонтерського проекту "Захист патріотів", Уляна і Марко Супрун переїхали в Україну через тиждень після початку Революції Гідності. Вони кажуть, що більшу частину життя провели так, немов заздалегідь готувалися жити в Україні – збираючи ті навички й знання, які так потрібні країні зараз.

Статтi

Гаазький трибунал. Росія має стати без’ядерною державою

04/25/2015
Віктор Каспрук- політолог, журналіст-міжнародник, публіцист. Працював завідувачем відділу політики в газеті В’ячеслава Чорновола «Час-Time».

Минулого разу, коли розвалився імперський Радянський Союз, було допущено декілька фатальних стратегічних помилок, котрих тепер потрібно уникнути

Статтi

Без патріотичного виховання не здобудемо перемогу

04/25/2015
Ірина Магрицька – вимушена переселенка

Останній рік переконав нас у тому, що саме луганська освіта часів незалежності «виховала» тисячі затятих терористів-сепаратистів Будь-яка держава потребує відданих їй громадян, для яких патріотизм є особистою моральною потребою. Як правило, ця чеснота не успадковується генетично, вона формується внаслідок виховання. Патріотизм – це той чинник, який об’єднує населення країни в одну націю, він є запорукою стабільності й розвитку самої держави.

сторінки1<<...333435363738