Статті

Статтi

Ті, що вистояли, або про що розказує Йорданська вода 1947-го

01/26/2017
Володимир МОРОЗ

Йорданську воду, якій уже 70 років, береже парафіянка УГКЦ Стефанія Гаврилишин (Далик) у Розгадові на Тернопільщині. Назване село у Зборівському районі відоме ім’ям Романа Купчинського — літератора, журналіста, композитора і громадського діяча, сина місцевого священика.

Статтi

«Шануй батька твого і матір твою…»

01/20/2017
українська парафія

В одній країні панував дивний звичай: старих батьків, яким було за 90 років, скидали зі скелі, бо вважалося, що вони нічого не здатні робити, тільки їсти. Але один син любив і поважав свого старенького батька, тому вирішив сховати його. Так і жили.

Статтi

Сила молитви

01/20/2017
українська парафія

Мене звати Юлія, і я хочу поділитися з вами історією життя, в якій я відчула силу молитви та непереборне бажання щоразу звертатися до Бога.

Статтi

Усвідомити власну гідність – це вже революція

01/20/2017
департамент УГКЦ

Ми сьогодні живемо у світі фальші й підробок. Ми часто самі приховуємо особисту личину, бо бачимо, що не маємо що виставити напоказ. Нам страшно пережити момент істини щодо себе. Але сьогодні Христос запрошує вмитися цією йорданською водою і перемогти зло.

Статтi

Чужий слід

01/18/2017
українська парафія

До дідуся в гості приїхав онук. – Як у тебе справи? – поцікавився. – Добре, навіть дуже добре, готуюся до олімпіади, – похвалився хлопець. – Олімпіади? З історії, мабуть?

Статтi

СПОВІДЬ У В’ЯЗНИЦІ

01/18/2017
українська парафія

До ув’язнених приходив священик, який провадив духовні розмови.

Життя Парафії

Про освячення помешкань на Йордан.

01/18/2017
українська парафія

Навіщо здійснюються освячення помешкань? З давніх-давен християни намагались максимально повно освятити – наповнити Божою благодаттю – своє життя. Звісно, в першу чергу освячували вони себе правильним християнським життям та участю у Святих Таїнствах Церкви.

Статтi

Івана Хрестителя

01/18/2017
українська парафія

На наступний день святого Богоявлення Собор чесного і славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана від початку Церква прийняла святкувати. Годилося-бо вшанувати святкуванням того, хто послужив божественного Хрещення таїнству, поклавши свою руку на голову Владики.

Статтi

Богоявлення Господнє

01/18/2017
українська парафія

"Тоді прибув Ісус із Галилеї на Йордан до Йоана, щоб хреститися від нього" (Мт. З, 13).

Статтi

Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадокійської

01/13/2017
українська парафія

Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадокійської, народився близько 329 р. в Кесарії у сім’ї багатих і благочестивих батьків.

Статтi

Найменування Господнє. Святого Василія Великого

01/13/2017
українська парафія

Обрізання — це священнодійство старозавітної церкви, що було прообразом християнського таїнства святого хрещення, яке відбувалось у іудеїв над восьмиденним новонародженим хлопчиком. Бог у своєму заповіті Авраамові говорить

Статтi

Привітання з Старим Новим роком

01/13/2017
українська парафія

Сійся родися жито пшениця, На щастя, на здоров'я, на Старий Новий рік, Щоб Вам вродило, краще ніж вторік. У полі зерном, у дома добром, В печі пирогами, на столі хлібами, Хай буде Ваша хата, радістю багата, Хай славиться добром, медом, пивом і вином, Хорошими пирогами та щасливими піснями, І хай сіяє Вам невступно Христова зірка шестикутна, І хай сіяє Вам щоднини Наша славна Україна! Христос ся Рождає!

Життя Парафії

З Різдвом Христовим!!!

01/07/2017
українська парафія

Колядуймо, українці, у чужому краю, нехай чують всi довкола: Христос ся рождає ! Хай за синiми морями всi радіють нинi, хай зiшле благословення Господь Українi. Ми ж бо, браття, колядуймо гучно на всi груди, щоби щира коляда рознеслася всюди. Щоб Господь донiс колядку до рiдного краю: нинi радiсть в цiлiм свiтi. Христос ся рождає! З Різдвом Христовим!!!

Статтi

12 різдвяних справ: те, з чим смакує Свята Вечеря

01/06/2017
Ірина Максименко

Святкове натхнення іноді – просто післясмак. Те, що дарує щиру радість і об’єднує в Навечір’я Різдва. А післясмак має бути після чогось, так? «Чимось» може стати навіть маленька справа для добра і правди. Малий крок, який раптом подарує великий мир у серці.

Статтi

Світло Христове, що просвічує всіх

01/06/2017
українська парафія

Гнів, образа, невдоволення, нарікання – це наші вороги, які за нашою згодою входять у серце і займають місце спокою, любові, радості. Ці вороги крадуть у нашому житті найцінніше – любов, час і здоров’я.

Статтi

7 фактів про просфору: чому, як та коли споживати?

01/06/2017
українська парафія

Невеличким, круглої форми хлібцем – просфорою – уже незабаром ділитимуться у кожній християнській родині перед спільною вечерею. Про історію цього звичаю, про те, що символізує цей хліб і традиція його спільнотного споживання читайте далі.

Статтi

МЕТЕЛИК

01/06/2017
українська парафія

Метелику, метелику, чому ти летиш на вогонь? – запитала. – Він дарує мені своє тепло, світло, затишок, ніжність. Добре мені з ним.

Статтi

ЗАРАДИ ЛЮБОВІ ДО ХРИСТА

01/06/2017
українська парафія

Дапоццо провів вісім років у німецькому концентраційному таборі. Ось як розповідає він про жахливі 1937-1945 роки. Будучи досить міцної статури, я важив тоді сорок п’ять кілограмів. На всьому тілі у мене рясніли смуги від ударів.

сторінки<<12345678910...>>38