Статті

Статтi

Святий Стефан

01/06/2017
українська парафія

Святий Стефан походив з євреїв, які жили за кордоном, тобто поза Святою Землею. Такі євреї називалися елліністами, оскільки в них відчувався вплив грецької культури, яка домінувала в Римській імперії.

Релiгiя

Празник Собору Пресвятої Богородиці

01/06/2017
українська парафія

Празник Христового Різдва виражає величний Божий план відкуплення людського роду. Божий Син з безмежною любов’ю до нас стає малою Дитиною. На свою Матір Він вибирає Пречисту Діву Марію. Завдяки Пресвятій Богородиці, Божі плани могли здійснитися

Статтi

Історія Різдва Христового.

01/06/2017
українська парафія

Християни всього світу щороку з нетерпінням очікують найсвітліше свято - Різдво Христове. У кожному куточку земної кулі, де схиляються перед іменем Христа, святкують цей воістину великий день. Його з нетерпінням чекають не тільки діти, а й дорослі.

Статтi

Вечеря для всіх готова

01/06/2017
українська парафія

Дорогий друже, пам’ятай, що частиця Тіла Господнього і Крові Його чекають на тебе у кожній Літургії.

Статтi

Рецепти страв на Святвечір

12/23/2016
українська парафія

Однією з особливостей українського Різдва є 12 пісних страв на Святвечір, які, згідно з народним звичаєм, символізують 12 апостолів Христа. Ця традиція охоплює різні регіони України, варіативними однак є самі страви (окрім головних – куті й узвару) та спосіб їх приготування. Пропонуємо добірку галицьких рецептів, яка допоможе приготувати Святу вечерю, а також потішити родину смаколиками на саме Різдво.

Статтi

Не всі подарунки потребують обгортки!

12/23/2016
українська парафія

Я люблю подарунки. Я люблю дарувати їх, і ясна річ, обожнюю отримувати. Але кілька років тому я чітко зрозумів, що подарунки, які приходять прямо від серця до іншого серця набагато цінніші, ніж ті, які зазвичай знаходять під ялинкою (докладніше про це нижче).

Статтi

Тіло до раю, а що робити з душею?

12/23/2016
українська парафія

А ТИ, коли відмовляєш молитву «Вірую», то про що думаєш ?

Статтi

Що треба знати про Пресвяту Євхаристію

12/23/2016
департамент УГКЦ

Для чого брати участь у Євхаристії та як гідно підготуватися до Причастя? Хто і як може його приймати? Про євхаристійні приписи Греко-Католицької Церкви розповідає о.Йосафат Бойко ВС. У деяких пунктах традиція Греко- та Римо-Католицьких Церков відрізняються.

Статтi

Притча "Царевич і табличка множення"

12/21/2016
українська парафія

Юний царевич не знав таблички множення. Тому батько вирішив найняти йому вчителя.

Статтi

"Зрада і Любов"

12/18/2016
українська парафія

Зрада буває різною, і присутня вона всюди. Її можна зустріти в шлюбі, в дружбі, в бізнесі. І якщо вас зрадили, то причина точно не у вас. Адже зраджують навіть найдорожче – матір, батька і навіть Батьківщину. І нема рецепта, як застрахуватись від зради. Тож це просто треба пережити. Адже навіть Ісуса зрадив близький учень.

Статтi

Історія життя святого Миколая, Чудотворця мірлікійського

12/18/2016
українська парафія

О всесвятий Миколаю, пречудовий угоднику Господній, гарячий наш заступнику та повсюди в скорботах утішителю. Поможи мені, грішному та лінивому, в теперішньому житті цьому у спасінні душі моєї. Умоли Господа Бога дарувати мені прощення гріхів моїх, скільки согрішив я від юности моєї у всьому житті: ділом, словом, думкою та всіма моїми почуттями. Найпаче ж поможи мені, нужденному, при виході душі моєї: умоли Господа Бога, всього світу Сотворителя, щоб визволив мене від усякої кари й вічної муки, щоб я завжди прославляв Отця, і Сина, і Святого Духа та твоє милостиве заступництво нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Статтi

Святий Миколай. Українська легенда.

12/16/2016
українська парафія

То було дуже-дуже давно. Жив в однім краю, служив Господу Богу і людям єпископ Миколай.

Статтi

Зупинити час…

12/16/2016
українська парафія

Скоро буде 1- ий день з 365. Чим більше літ виповнюється людині, тим більше бракує часу.

Статтi

Декілька духовних способів підготуватися до Різдва

12/16/2016
українська парафія

До Різдва залишилось уже зовсім небагато часу, однак ще є можливість належно приготуватись. Письменник, член секретаріату держави Ватикан Флоріан Кольфхаус (Mons. FlorianKolfhaus) запропонував кілька дієвих способів приготування до Різдва

Статтi

Притча

12/10/2016
українська парафія

На одному пагорбі жила велика мурашина сім’я. Всі були дуже дружні між собою. Разом стягували прутики, травинки, комашок і всіляку корисну всячину. Працювали плідно.

Статтi

4 речі, які псують твою сповідь

12/10/2016
українська парафія

Сповідь — штука неприваблива. Мусиш відкритися перед чужою людиною — священиком. А крім того, ну хто любить говорити про себе погане? Подивися, що зробити, аби це змінилося.

Статтi

6 речей, яких вчаться діти, коли ви пропускаєте недільну Службу.

12/10/2016
українська парафія

Батькам не треба багато часу, аби збагнути, що наші діти всотують усе, що ми говоримо і робимо. Я пам'ятаю досі, коли вперше почула, як мій дворічний малюк глибоко зітхнув і сказав: «О, Боже мій… Я не можу…» Його тон і міміка були точнісінько такими, як у мене. Іноді ви стикаєтеся лицем в лице із власними помилками через слова та дії ваших дітей.

Статтi

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ від необачного ставлення до священика.

12/10/2016
українська парафія

Коли священику будеш тільки скаржитись на своє життя і не слухати його настанов, то він для тебе стане простим слухачем твоїх життєвих проблем.

сторінки<<1234567891011...>>38