18 November: 18 листопада Храмовий Празник Св.Арх.Михаїла.

31 December: Що середи і неділі 9-12 год.Ласкаво запрошуємо придбати Михайлівські вареники.


03/18/2017
— trans. A. McVay, Source:RISU

The Havana Declaration Broke International Silence on the War in Ukraine — Patriarch Sviatoslav (Shevchuk)

Last year, the meeting in Cuba between Pope Francis and Patriarch Kirill and the signing of a common Declaration upset Ukrainian society. While international journalists and experts were calling it a unique historic event, the mood in Ukraine was more pessimistic. Some of the points of the Declaration pertained to the war in Ukraine and the activity of the Ukrainian Greek-Catholic Church. In the opinion of many, the Declaration was vaguely worded that it facilitated a pro-Russian interpretation of ecclesial or political realities. Many Greek-Catholics saw a sign of hope in the fact that Patriarch Sviatoslav (Shevchuk) did not hide behind diplomatic formulae, but intervened courageously by giving voice to their sorrows, posing important, poignant questions to the Apostolic See and to the Pope himself. A year on, many things have changed. Sometimes, it looks as if, referring to the bloody war in Syria as “sacred”, the Patriarch of Moscow lost all the moral credit that he had acquired at Havana. However, others see that meeting as the beginning of a greater initiative. Perhaps it is too early to evaluate its results but RISU has taken advantage of the anniversary to pose questions to the Head of the UGCC about the Havana meeting and accord, and the developments that have happened in the year since it occurred.

11/08/2018
українська парафія

Папа: Не відкидаймо Христове запрошення на бенкет

Боже царство подібне до бенкету: Христос нас запрошує святкувати з Ним, але ми, за словами Папи, часто шукаємо виправдання, щоб відмовитися. Христос чекає, але Він не може відчинити двері нашого серця, коли вони замкнені зсередини.

11/08/2018
українська парафія

Демократичний Христос?

Святий Бернар Клервоський якось сказав: "Якщо є неминучим одне з двох — щоб нарікали на Бога або на мене — я віддам перевагу тому, аби нарікали на мене, а не на Господа. Я вважатиму за щастя, якщо Бог дасть мені ласку зробити з мене щит, аби прикривати Себе. З радістю прийму на себе наклепи, що роздирають язик, і отруйні язви богохульства, лиш би при цьому міг не допустити їх до Всевишнього. Я не боюся бути приниженим, лиш би лишилася недоторканою Його слава".

11/02/2018
українська парафія

Любов не полонить, вона завжди залишає можливість вибору

Одного разу мале ягня побачило діру у загорожі, через яку могло пролізти тільки воно. Не довго думаючи, вистрибнуло і опинилося на волі. Радості не було меж: ягня підстрибувало, співало, глибоко вдихало повітря, вказуючи, що вдихає свободу. “Яке гарне відчуття бути вільним!” – так сказавши, воно побігло у незнаний край і зникло у дoлині.

11/08/2018
українська парафія

Про людей, які загубилися у сенсах та життєвих дорогах

Лк 8, 16-18 Ісус сказав до натовпу: “Запаливши світильник, ніхто не накриває його посудиною і не ставить під ліжко, але ставить на свічник, щоб ті, які входять, бачили світло. Адже немає прихованого, що не стане явним, і немає таємного, що не стане відомим і не виявиться. Тож уважайте, як ви слухаєте: бо хто має, тому дасться, а хто не має, то й те, що начебто має, забереться від нього”.

Радіо Марія

Next Masses

 • 11/16/2018 09:00 am

  Сл.Божа за упокій Марія і Михайло Хомяк,Степан і Марія Ковалишин.

 • 11/17/2018 09:00 am

  Сл.Божа за упокій Марія від родини.

 • 11/18/2018 09:00 am

  ранок: 9:00 Велика Вечірня з Литією. Сл.Божа – за Боже Благословення парафії.Водосвяття.Мировання. 12 :00 год.- Празничний обід.Святкова програма.

  25-а по Зісланні. Мч.Галактіона.