10 April: 17 – 20 квітня Великопостні риколекції в парафії.

13 April: 13 квітень 9 - 12:00 Великодній Базар

4 May: Paint night до дня матері 7:00 рм

12 May: 12- квітня 12:00 Спільне свячене.

12 May: СВЯТО МАТЕРІ 12:00 год.


03/15/2019
українська парафія

Катехизм про піст

Часи і дні покути впродовж літургійного року є важливими моментами практики покути в Церкві. Ці періоди особливо сприятливі для духовних вправ, покаянних богослужень, прощ на знак покаяння, добровільних умєртвлень, таких, як піст і милостиня, братерський розподіл (діла милосердя і місіонерські діла). Катехизм Католицької Церкви

03/18/2017
— trans. A. McVay, Source:RISU

The Havana Declaration Broke International Silence on the War in Ukraine — Patriarch Sviatoslav (Shevchuk)

Last year, the meeting in Cuba between Pope Francis and Patriarch Kirill and the signing of a common Declaration upset Ukrainian society. While international journalists and experts were calling it a unique historic event, the mood in Ukraine was more pessimistic. Some of the points of the Declaration pertained to the war in Ukraine and the activity of the Ukrainian Greek-Catholic Church. In the opinion of many, the Declaration was vaguely worded that it facilitated a pro-Russian interpretation of ecclesial or political realities. Many Greek-Catholics saw a sign of hope in the fact that Patriarch Sviatoslav (Shevchuk) did not hide behind diplomatic formulae, but intervened courageously by giving voice to their sorrows, posing important, poignant questions to the Apostolic See and to the Pope himself. A year on, many things have changed. Sometimes, it looks as if, referring to the bloody war in Syria as “sacred”, the Patriarch of Moscow lost all the moral credit that he had acquired at Havana. However, others see that meeting as the beginning of a greater initiative. Perhaps it is too early to evaluate its results but RISU has taken advantage of the anniversary to pose questions to the Head of the UGCC about the Havana meeting and accord, and the developments that have happened in the year since it occurred.

03/15/2019
українська парафія

Роздуми на Великий піст...

Один старець сказав, що за день до смерті треба попросити прощення за свої гріхи. На що багато людей відповіли, що це було б дуже добре знати цей день. Старець сказав, що через те, що ми не знаємо цього дня, ми повинні щодня просити прощення і пробачати..

03/15/2019
українська парафія

В часі Великого посту кожний християнин повинен приступити до тайни покаяння (сповіді).

Спо́відь — це відкриття своїх гріхів перед Богом у присутності священика, а каяття — це відчуття власної нікчемності і провини перед Господом. Сповідь і каяття — це дві складові примирення з Богом. Господь сам дав владу Своїм учням відпускати гріхи, кажучи: «Що зв'яжете на землі, буде зв'язаним на небі. А що розрішите на землі, буде розрішеним на небі». Як і віра сповідується, і гріхи теж сповідаються. Тобто, щоб посповідатися і отримати відпущення гріхів, треба їх знати, назвати і бажати виправитися. Підготовка до сповіді (аналіз гріхів)

03/15/2019
українська парафія

Дар вибору

Який костюм\сукню\капелюх\взуття одягнути? Морозиво\піцу\сік із яким смаком замовити? Куди вступити вчитися\піти працювати? На кому одружитися\за кого вийти заміж? За кого голосувати на виборах? До якої церкви ходити… Ці та мільярди інших питань показують нам, що питання вибору супроводжує людину в житті як у найпростіших так і у підставових та фундаментальних речах. Що обрати..? ВИБІР… Поговоримо про нього.

Радіо Марія

Next Masses

  • 03/27/2019 19:00 pm

    Молебень до Страстей Христових.

  • 03/28/2019 08:00 am

    Сл.Божа за упокій Мирослава від родини Яричківські.

  • 03/28/2019 19:30 pm

    Катехизація для парафіян. (Парафіяльний зал)