Статтi

Священик переодягнувся у безпритульного і відвідав свою майбутню церкву


Священик переодягнувся у безпритульного і відвідав свою майбутню церкву

Одному священикові дали призначення переїхати служити в один сільський храм. Приїхавши в село, священик переодягнувся – в БОМЖА і відвідав – свою майбутню церкву.

Він ходив навколо церкви, яку незабаром повинні були – ПЕРЕДАТИ йому для служіння, протягом 40 хвилин, в той час, як вона заповнювалася людьми для служіння …. Він попросив, щоб люди – ПОДАЛИ йому милостиню, щоб купити їжу…

Але ніхто з людей, які прийшли в храм – НЕ ПОДАВ йому, навіть, дрібних.

Він по доброму – ВІТАВ людей, але у відповідь отримав – пильні і несхвальні, часом гидливі – погляди людей, що дивляться – зверхньо на нього – жебрака і обірваного бомжа і судячи його.

Коли він сидів у задній частині церкви, староста сказав, що радий ПРЕДСТАВИТИ нового священика церкви …

Паства дивилася навколо, аплодуючи від радості і очікування …

І тоді бездомний чоловік вийшов до вівтаря …, ляскіт – ЗУПИНИВСЯ – ВСІ очі були спрямовані – на нього …

Тоді він прочитав: «Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Отця Мого, наслідуйте Царство, уготоване вам від створення світу: Бо я голодував, і ви дали – мені їсти; жадав, і ви напоїли – Мене; був мандрівником, і ви прийняли – Мене; Був нагий, і ви одягнули – Мене; був хворий, і ви відвідали – Мене; в темниці був, і ви прийшли до Мене.

Тоді праведники скажуть Йому у відповідь: Господи! коли ми бачили Тебе голодним, і нагодували? або спраглим, і напоїли? коли ми бачили Тебе мандрівником і прийняли? або нагим, і одягли? коли ми бачили Тебе хворим, або у в’язниці, і прийшли до Тебе? І Цар скаже їм у відповідь: істинно кажу вам: так як ви зробили одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.

Тоді скаже й тим, хто ліворуч: ІДІТЬ – від Мене, прокляті, у вогонь вічний, уготований дияволу і ангелам його: Бо я голодував, і ви – не дали мені їсти; жадав, і ви – не напоїли Мене; був мандрівником, і – не прийняли Мене; був нагий і не зодягли ви Мене, слабий і в в’язниці і не відвідали Мене.

Тоді і вони скажуть Йому у відповідь: Господи! Коли ми бачили – Тебе
голодним, або спраглим, або мандрівником, чи нагого, чи недужого, чи в в’язниці і не послужили – Тобі? Тоді скаже їм у відповідь: істинно кажу вам: так як ви не зробили цього одному з менших, то не зробили – Мені ».

Після того, як він прочитав це, він подивився – на мирян і розповів їм усім, що він випробував їх вранці …

Багато хто почав – плакати, і багато голів були схилені – в соромі і молитві, тоді він сказав: "Сьогодні я бачу – збори людей, а не церкву …
У світі досить – людей – звичайних обивателів, але недостатньо це для – учнів Христа …

Коли ВИ нарешті – зважитеся стати учнями? "Бо багато – званих, БАГАТО – хрещених, але МАЛО – ОБРАНИХ, справжніх православних християн!

Бути християнином – це БІЛЬШЕ, ніж те, що ви думаєте. Це те, чим – ви живете і ділитеся – з іншими!

Якщо людина – не шкодує людей, які потрапили – в біду, – ПРОХОДИТЬ повз – байдужим.

Якщо він завжди егоїстичний думає – тільки про себе,
Якщо людина – НЕ ВИБАЧАЄ борги своїм ближнім,
Якщо людина – нахабна, грубіян і лихослівник, заздрять – своїм ближнім.

Якщо людина – не добра до своїх ближніх, судить і ЗВИНУВАЧУЄ – людей.

Якщо людина зарозуміла – зневажає і принижує інших людей.
Якщо людина – ОБМАНЮЄ інших людей.

Ця людина далека – від Христа і не може називатися православним християнином!