"Наша Будова"-підтримай цей проект розбудови!


"Наша Будова"-підтримай цей проект розбудови!

     Звертаємося до всіх, кому не байдуже українське християнське життя діаспори підтримати цей проект розбудови. Не стіймо осторонь, слідуймо за парафіянами, котрі незважаючи на обставини, пожертвували своїм часом та своїми достатками, щоб подарувати нам таку чудову парафію.

       Від самого початку утворення нашої Парафії, яка була створена тією частиною вірних нашої церкви, що хотіли дотримуватись Юліанського календаря та виключно україномовної служби Божої, постала потреба в приміщенні, де будуть відбуватися різні  парафіяльні міроприємства. Ця потреба стала ще більш актуальною на початку 2000-х років, коли відбулася масова іміграція з України. Розглядалися різні варіанти і попередній Будівельний комітет (2003-2006 рр.) прийшов до висновку про економічну доцільність тільки будівництва нового окремого будинку.
Відсутність окремого помешкання для родини Отця Пароха була однією із причин частої зміни священників, що надзвичайно шкодила нашій громаді.
   Теперішній Будівельний комітет створений в 2007 році за одностайною підтримкою парафіян зумів отримати всі необхідні дозволи для початку робіт в 2015 році. Це був надзвичайно довгий і важкий процес про перебіг якого дуже добре проінформовані наші активні парафіяни, зацікавлені впродовж довгих років в парафіяльному житті. На протязі цього часу багаторазово відбувалися інформативні збори парафіян а також згідно нашого статуту надзвичайні збори, які приймали необхідні рішення.
Передбачуваний дефіцит коштів будівельного фонду на сьогодні, близько $250,000.00  
 
 Одним із таких рішень була позичка в мінімально необхідному розмірі бо як дбайливий господар Будівельний комітет намагається не тільки побудувати приміщення але і залишити громаду з невеликим боргом який не стане на перешкоді нашому дальшому розвитку.
    Завдяки свідомості та жертовності наших прихожан та парафіян, що робили пожертви на фонд розбудови, вдалося зібрати значні кошти. Іншою складовою будівельного фонду стали прибутки від імпрезової діяльності нашої парафії, яка є дуже успішною останні роки завдяки відданої праці частини наших парафіян.

  Основою нашого будівельного фонду стала пожертва сестрицтва святої Анни, без самовідданої праці якого всі ці наші плани не стали би реальністю.

  В процесі втілення цього проекту постало багато інших питань (облаштування додаткового парковання, паркан навколо нашої території) які довелося вирішити. Тепер необхідно буде попрацювати над благоустроєм, заміною асфальтового покриття, та іншими питаннями. 
    Надзвичайно актуальним є питання розширення приміщення нашої Церкви. Ми сподіваємось перейти до цього відразу після завершення розпочатого будівництва. Але з нашого попереднього і зовсім недавнього досвіду розуміємо складність цього процесу а також передбачаємо що деякий час служби Божі не зможуть проводитись в церкві на періоді реконструкції.

Наш новий просторий Парафіяльний зал прийме на той час функції церковного приміщення.

   Відповідно нашого Статуту річні збори парафіян обирають Управу - Парафіяльну раду якій делегують право керувати справами громади згідно Статуту. Фінансову діяльність Ради перевіряє обрана цими ж зборами незалежна Контрольна комісія. Кожний член нашої парафіяльної родини може відвідати збори Ради повідомлення про які виголошуються Отцем в церкві а також розміщуються в нашому Бюлетені.

  Заохочуємо також до участі в наших річних загальних і інформативних зборах де завжди можна отримати вичерпну інформацію стосовно всіх аспектів нашої діяльності. 

Голова Парафіяльної Ради Ігор Жарий


 Пам’ятаймо:наша міцна парафіяльна родина–запорука успішної української громади в Філадельфії!

  Для Вас, це унікальна можливість допомогти розвитку парафії і залишити слід в її історії.
Ваше ім'я або ім'я вашої родини може бути розташоване в новозбудованому залі.  
Рівні відзначень за пожертви:
  • Платинова iменна табличка -  $10,000 і більше
  • Золота iменна табличка -          $5,000 - $10,000 
  • Срібна iменна табличка -          $2,500 - $5,000
  • Бронзова iменна табличка –    $1,000 - $2,500 
  • Сувенiри-                                      $100 i бiльше
Підтримаймо цю благородну акцію!
 За більш детальною інформацією прохання звертатись до Голови Збіркового комітету п. Ігора Сидоряка.

Хронологія проекту


05/04/2017

Розбудова парафiї: Для кого будуємо?

Розбудова парафiї: Для кого будуємо? Чому це стосується кожного з нас? Лист голови Парафіяльної Ради Ігора Жарого.


05/02/2016

Стан будови на 24 квітня

Завжди потребуємо вашої уваги.Дякуємо всім жертводавцям.


04/06/2016

Стан будови на 1 квітня

Стан будови на 1 квітня


03/14/2016

"Наша Будова"-Хронологія проекту

Будова Парафіяльного будинку-Хронологія проекту.