St Michael the Archangel

Our Mothers IN prayer

Our HisTORY

Рух “Матері в молитві” Української Греко Католицької Церкви – це групи матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Патріарха Української Греко-Католицької Церкви для цілої УГКЦ, місцевого правлячого єпископа у кожній окремій єпархії УГКЦ, а також пароха для кожної окремої церкви. Ці групи зорганізовані в єпархіальні та національну структури в Україні і за кордоном. 

Перша Спільнота “Матері в молитві” виникла в Україні з благословення Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара у 2000 році при Архикатедральному Соборі Святого Юра у місті Львів. Сьогодні вони  існують більш ніж у ста країнах світу.
 
Спільнота “Матері в молитві” у Філадельфії-Дженкінтавн (Jenkintown), засновано 3 серпня 2007 року з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Стефана Сороки, та отця-пароха  Володимира Костюка. 
Покровителькою Спільноти є великомучениця Тарсикія Мацьків, образ, і Мощі якої зберігаються у нашій церкві.
 
У нашій Спільноті налічується близько ста осіб, які збираються на молитву кожної першої п’ятниці місяця. Матері вчаться довіряти Богові, та одна одній. Прагнуть разом служити Богородиці і бути світлом для світу. Вони спільно моляться за власних дітей. А також, за дітей усього світу, за сиріт, за дар материнства, за збереження життя ненароджених дітей, за онуків, за усіх потребуючих.
 
Організатори Спільноти регулярно проводять Прощі, та релігійні поїздки. Відбуваються щорічні З’їзди єпархіальних спільнот. Для матерів проводяться реколекції, конференції, зустрічі з духовенством. Приймаємо паломників.
Наша Спільнота бере активну участь у житті парафії. Це – проведення фестивалів, урочистостей, впорядкування Церкви, та посілості.
 
Великим дарунками від однієї з матерів, став Чудотворний Образ – копія Теребовлянської Матері Божої, оригінал якої знаходиться у Церкві Святого Юра, місто Львів.
 
Бажаємо і надалі у нашій Спільноті підносити подячні та прохальні молитви до Милостивого Бога і Любої Матері Божої, бо “Молитва мами відкриває небо. Молитва мами рятує свою дитину і дає їй ключі до життя вічного”, – Блаженніший Святослав Шевчук

Contact

Керівник Спільноти “Матері в молитві” -Ірина Дорош.

Контакти:

(215) 939-1948 

 

Лист-привітання від Митрополита Бориса Ґудзяк з нагоди 12 З'їзду Спільноти "Матері в молитві "

Our Gallery

testimonials

Upcoming Events

COMING SOON

BECOME INVOLVED

COMING SOON