St Michael the Archangel

EnglishUkrainian
EnglishUkrainian
EnglishUkrainian

Our Events

We are Here for you Every Day!

At St. Michael the Archangel Ukrainian Catholic Church, we consider your needs to be our needs. As you go through life’s experiences, we offer our full support and devotion to you, our cherished parishioner. Your needs are our needs.

UPCOMING FEATURED EVENT

Фестиваль на «Михайлівці» відбувся в єднанні з Україною

Автор: Meest-Online/

Червень 10, 202/Рубрика:

Цього року у США відновили українські культурні фестивалі, які не проводилися впродовж останніх трьох років через пандемію коронавірусу. Проте ще торік релігійна громада церкви Святого Архистратига Михаїла, що в м. Дженкінтавн під Філадельфією першою відважилася відновити свій фестиваль. Торік вони ризикнули його провести і той фестиваль мав великий успіх.
Однак цьогорічні фестивалі відбуваються в умовах жорстокої широкомасштабної війни Московії проти України і це накладає на них свій відбиток. Хоча впродовж двох минулих вихідних на мальовничій території сімейного дозвілля «Михайлівка» ззовні все виглядало, як і в попередні роки. На фестиваль під промовистою назвою «душа України» прибуло багато вендорів, була смачна знаменита українська кухня, пиво, розваги для дітей, розіграш лотереї та концертна програма, яка увібрала в себе теперішню ситуацію в Україні.
Як зазначив в інтерв’ю для тижневика «Міст» єпископ Андрій Рябій, адміністратор церкви Святого Архистратига Михаїла, головна відмінність цьогорічного фестивалю від попередніх, особливо від торішнього, коли святкували 30-річчя Незалежности України, в настрої людей.
«Ми перебуваємо у постійному переживанні через події, які зараз відбуваються в нашій Україні, — сказав владика Андрій. — І водночас не можемо не захоплюватися рішучістю, стійкістю та мужністю українського війська та народу, які безстрашно чинять опір ворогові. Наша парафія з перших днів повномасштабної війни розпочала збір допомоги Україні, обравши медичний напрямок і розпочавши збірку медичних засобів для українських лікарень і медперсоналу на фронті. Загалом в Україну вже відправили матеріальну та фінансову допомогу на суму близько 200 тис. USD. Зокрема парафіяни нашої церкви провели два продажі українських страв, від яких вторгували 120 тис. USD. Приміром, під час першого продажу впродовж двох годин стояла величезна черга, прийшли тисячі людей, серед яких були не тільки українці, а й багато американців. Крім того, понад 80 тис. USD пожертв зібрали громадськими організаціями та іншими релігійними громадами, зокрема, римо-католицькими. Найперше ми закупили для солдатів 800 індивідуальних аптечок натовського зразка. Потім допомогу надіслали сімом військовим шпиталям, у т. ч. у Львові, Червонограді, Немирові, Тернополі, Одесі, а також 1-му мобільному добровольчому медичному батальйону в Києві, який складається з лікарів-волонтерів, які виїжджають безпосередньо на фронт».
Владика Андрій також звернув увагу, що багато людей інших національностей прийшли на фестиваль, аби підтримати Україну. Він також зазначив, що цього року не було забави з музикою та танцями, фестиваль був орієнтований на родини і його програма багато уваги приділила дітям.
Про організацію самого святочного дійства розповів Василь Мельничук, заступник голови парафіяльної ради та голова цьогорічного фестивального комітету. Так, приготування страв повністю взяло на себе Сетрицтво Святої Анни на чолі з Галиною Чорною, роздавання їжі припало на організацію «Матері у молитві» на чолі з Іриною Дорош. Братство молоді надало допомогу в паркуванні автомобілів. Владика Андрій Рябій створив при парафії організацію «Українська молодь Христові», яку очолила Зоряна Мохналь. Ця організація забезпечила на фестивалі дозвілля дітей. Приготування шашликів організував Ігор Сидоряк, голова парафіяльної ради, зі своєю командою. Андрій Кулинін, головний козак фестивалю, разом із іншими козаками щороку вже традиційно варить куліш, а цього року цю страву доповнив ще й дуже смачний капусняк.
Пан Мельничук наголосив, що частина коштів, зібраних від проведення фестивалю також витратять на допомогу Україні. Він приїхав до США з Коломийського району на Івано-Франківщині відносно недавно. Чоловік — зі священничої сім’ї, його батько був одним зі засновників Коломийсько-Чернівецької єпархії, яка тепер розділена на дві. Василь Мельничук закінчив вищу духовну семінарію в Любліні (Польща), а також здобув педагогічну освіту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Є активним волонтером.
Люба Борошок, членкиня оргкомітету фестивалю, додала, що зараз парафія церкви Святого Архістратига Михаїла перебуває в динамічному розвитку. Особливу увагу вона звернула на оновлений вебсайт парафії. Тепер там багато інформації, завжди є свіжий парафіяльний бюлетень, через вебсайт можна приєднатися онлайн до літургії, можна довідатися про історію парафії й її сьогодення. Адреса сайту: mykhailivka.org.
У фестивалі взяла участь і компанія Meest. Її намет жваво відвідували гості фестивалю, серед яких було багато тих, хто користується її логістичними послугами. Представники компанії, рекламуючи її послуги, активно дарували гостям фестивалю сувеніри разом із свіжим числом тижневика «Міст», розповідали про роботу компанії в теперішніх умовах війни та про пересилання в Україну вантажів із гуманітарною допомогою.
На завершення владика Андрій зазначив: «Запрошую всіх українців, які проживають в околицях Філадельфії або приїжджають сюди, відвідати нашу дерев’яну традиційну церкву, підтримувати наш український народ молитвою, що також дуже важливо, та пожертвами. Для наших рідних і близьких в Україні, українських захисників така підтримка є дуже важлива й потрібна. Ми не маємо права зупинитися у цій допомозі, стати байдужими. Маємо постійно долучатися до того, щоб зберегти нашу Україну, її цілісність та незалежність».
Як повідомляв «Міст», у комунальному арт-центрі м. Іст-Брaнсвік (штат Нью-Джерзі) провели фестиваль на підтримку України.

Іван Бескид

"Канікули з Богом" з темою "Ісусе, я хочу бути святим"

Message from Vladyka

Слава Ісусу Христу!
Дорогі парафіяни та друзі парафії!

Минулого року наша парафія мала дуже цікавий тритижневий табір для дітей -“Канікули з Богом” з темою “Ісусе, я хочу бути святим”. Враження від табору залишилися для багатьох і до тепер. Ви можете подивитися відеоролик про минулорічний табір, який відображає повністю настрій, захоплення, різноманіття і радість! 
(184) Дитячий табір “Веселі Канікули з Богом” – YouTube
Цей ролик був ласкаво приготований п. Галиною Василицею та отцем-дияконом Андрієм Рубель, і ми дуже дякуємо їм за це.
При нагоді хочу оголосити, що відкриємо реєстрацію на цьогорічний дитячий табір – “Канікули з Богом” з темою “Ми йдемо за Христом”. Він триватиме з 20 червня до 8 липня, на парафіяльній посілості. Вся загальна інформація є подана на долученій летючці.
З усіма запитаннями та зареєструватися, прошу звертатися до п. Лілії Мельничук за телефоном поданим на летючці.
З молитвою за Вас,
Владика Андрій (Рабій)

Upcoming Events

FESTIVALs

Fall 2022 Festival September 17-18

 See More Details in Festivals.

Play Video

OTHER EVENTS

MILESTONES

COMING SOON

MISCELLANEOUS

COMING SOON

PREVIOUS EVENTS